Moučka z hroznových jader

Moučka z hroznových jader

(Traubenkernmehl) Moučka z hroznových jader. Balení postačí na cca 50 dní.

Balení: 1.5 kg

Více informací

Dostupnost: skladem

588 Kč vč. DPH

392 Kč za 1 kg

Speciální krmný doplněk pro koně bez konzervačních látek v certifikované BIO kvalitě, vyrobený ze 100% sušených hroznových jader podporující imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres.

Obsahuje vysoký podíl OPC = oligomerický proanthocyanidin, jenž patří do skupiny přírodních látek - antioxidantů, které chrání tělesné buňky před poškozením volnými radikály. OPC je v současnosti nejsilnější ze všech známých antioxidantů, je 18x účinější než vitamin C a 40x účinější než vitamin E. Vzhledem ke svému složení je jednou z několika málo látek, které mohou působit přímo na krev, mozek i míchu - pronikají všemi typy buněčných membrán a mohou uplatňovat antioxidační ochranu ve všech tkáních.

Výtažek z hroznových jader napomáhá léčbě cévních poruch, posiluje slabé vlásečnice a zvyšuje průtok krve především končetinami, chrání zrak před poškozením - příznivě působí i na krevní oběh v očích, zmenšuje rizika rakoviny a srdečních onemocnění, snižuje možnost poškození kolagenu v kůži, pomáhá při jeho uchování a zesílení. Zklidňuje alergické projevy, blokuje uvolňování chemických látek účastnících se alergických reakcí, bolestivých stavů a zánětů. Odstraňuje edémy a otoky, rozpouští sraženiny, zpomaluje celkové stárnutí organismu, výrazně zlepšuje mozkové a svalové funkce.

Obsah polyfenolických látek podle analýzy prof. Treuttera, TU Mnichov:

Katechin: 2,97mg/g, Epicatechin: 1,62 mg/g, OPC: 17,16 mg/g

 

Doporučená krmná dávka  30 - 50 g denně v závislosti na hmotnosti

Celkové množství: 30g denně = 50 dní, 50g denně = 30 dní

Složení: 100 g obsahuje cca: Doplňkové látky na 1kg:
  58,3 g vlákniny  
  17,2 g sacharidů  
  9,5 g bílkovin  
  5,7 g tuku  
     
     
     
     
     
   

Zákazníci kteří zakoupili tento produkt koupili také: